Objavte všetky riešenia

ONLINE DATABÁZA

Okamžitý prehľad o svojich príležitostiach, ako aj o potenciálnych investoroch.

Aplikácia Vás navedie, aby ste si o príležitostiach zaznamenali všetko podstatné pre ich vyhodnotenie, ako aj nazdieľanie svojim kolegom. Rýchlo a komfortne.

Informácie o danej príležitosti ako aj k nej viažúce sa aktivity ako napr. zdieľanie, párovanie, spolupráce, deal tracking nájdete prehľadne usporiadané na jednom mieste. V databáze investorov si okrem kontaktov viete zaznamenať aj ich investičné kritériá. Aplikácia Vám automaticky vyselektuje tých, ktorí matchujú s Vašou príležitosťou.

Všetko máte k dispozícii kedykoľvek vo Vašom mobile, či už ste na porade, alebo na stretnutí s klientom.

NÁJDENIE KUPUJÚCEHO

Zabezpečte si ešte viac kupujúcich.

Vyselektujte si potenciálnych záujemcov cez automatický matchmaking alebo na pár klikov zapojte do vyhľadania kupujúceho svojich známych.

Aplikácia automaticky nájde protistranu k Vašej príležitosti z databázy príležitostí zdieľaných ostatnými užívateľmi DEALocku. Zároveň vyselektuje z Vašej databázy investorov tých, u ktorých Vaša príležitosť spĺňa ich investičné kritériá.

Ak sa rozhodnete pre pomoc, jednoducho zapojíte do vyhľadania vhodného kupujúceho svojich kolegov vo firme, prípadne spriaznených poradcov, alebo ak to budete považovať za užitočné, aj ďalších užívateľov DEALock-u.

Je len na Vás aký rozsah informácií a komu zdieľate.

NÁJDENIE INVESTIČNEJ PRÍLEŽITOSTI

Objavte tú najlepšiu investičnú príležitosť pre Vás.

Vyselektujte si príležitosti cez filter, automatický matchmaking alebo na pár klikov zapojte do vyhľadania vhodného targetu svojich známych

DEALock automatizuje matchmaking, zdieľanie relevantných informácií, umožňuje dohodu na odmene a vytváranie spoluprác tak, aby ste si zabezpečili čo najviac investičných príležitostí v najrýchlejšom možnom čase, či už pre seba alebo svojich klientov. Zároveň chráni Vaše záujmy tým, že máte prístup k profilom a hodnoteniam užívateľov, integruje NDA aj Non-circumvention agreement.

DEAL SOURCING

Buďte on-line v kontakte s celou sieťou svojich známych aj komunitou DEALock.

Okamžite sa dozviete o nových príležitostiach. Vytvárajte spolupráce. Už Vám neunikne žiadny deal.

Nemáte čas pravidelne komunikovať s viac ako pár kontaktmi? Nosia Vám neúplné informácie? Často strácate čas neperspektívnymi leadmi? Popritom Vám uniknú tie zaujímavé?
Vytvorte si efektívnu sieť sprostredkovateľov s DEALock-om a neustále ju zväčšujte. Za pár sekúnd založte Vaším sprostredkovateľom anonymné podúčty, cez ktoré budú s Vami online zdieľať informácie o leadoch, aj si dohadovať findings fee. S Vami spriaznení poradcovia zase môžu využiť možnosť súkromne s Vami vyzdieľať vybrané príležitosti, a tiež dohodnúť si spoluprácu pri hľadaní kupujúceho alebo naopak vhodného investičného targetu pre svojich klientov.

NETWORKING

S DEALockom získate nové kontakty na M&A poradcov, sprostredkovateľov a investorov.

Zoznámte sa so širokou komunitou M&A profesionálov. Filtrujte podľa hodnotenia, chatujte či vytvárajte spolupráce.

DEALock prepája celú dealmaking komunitu. Investorov, finančných a právnych M&A poradcov, ale aj nositeľov príležitostí, ako sú firemní právnici, účtovníci, audítori, CFO´s, CEO´s, bankári a iní, s ktorými sa majitelia firiem radia o predaji. V prvej fáze získate kontakty na dealmakerov v Česku a na Slovensku. Vo fáze dva na komunitu v CEE, následne na krajiny v celej EÚ a postupne aj na ďalšie svetové investičné regióny.

TEAM MANAGEMENT

Online prehľad o príležitostiach celej firmy a ako aj o stave ich rozpracovania.

Ušetrite si čas na poradách vynaložený na reprodukovanie a zisťovanie informácií.

Vytvorte účty všetkým zamestnancom vo Vašej business unit. Majte neustály prehľad o dianí vo Vašej firme. Sledujte stav rozpracovania, napárované príležitosti, či fázu v ktorej sa v jednotlivých príležitostiach nachádzate.

Zdieľajte príležitosti do centrálnej business unit databázy, nech sú všetci decision-makers na pulze.

Využívajte rozsiahlu správu prístupov a majte pod kontrolou rozsah informácií, ktoré sú Vašim zamestnancom k dispozícií.